Bulldozer

Vi är en kommunikationsbyrå som
genom stort hjärta och mycket nyfikenhet gör
skillnad för organisationer och företag.

prata med oss

054-22 26 70
info@bulldozer.se

besök oss

Tynäsgatan 10
652 16 Karlstad

Vi på bulldozer

  • Charlotta Stenson

    VD/Projektledare 070-293 57 00
    charlotta@bulldozer.se
  • Pontus Rolandsson

    Projektledare/Regissör 070-313 01 40
    pontus@bulldozer.se
  • Ulrica Samuelsson

    Projektledare/Eventutvecklare 070-520 98 80
    ulrica@bulldozer.se
  • Janne Svensson

    Projektledare 076-785 27 06
    janne@bulldozer.se
  • Anna Bergström

    Produktionsledare 070-758 24 90
    anna@bulldozer.se
  • Caroline Jörgensdotter

    Produktionsledare 073-024 50 84
    caroline@bulldozer.se
  • Catarina Szasz

    Art Director 076-830 60 60
    sassan@bulldozer.se
  • Lotta Harju

    Art Director 070-782 26 70
    lotta@bulldozer.se
  • Andreas Österlund

    Art Director 070-696 92 95
    andreas@bulldozer.se
  • Nina Skogsberg

    Copywriter 070-281 57 42
    nina@bulldozer.se
  • Marcus Grahn

    Copywriter 070-223 27 49
    marcus@bulldozer.se
  • Anette Reutmer Åhlén

    Grafisk formgivare 070-552 77 06
    anette@bulldozer.se
  • Alexander Eriksson

    Digital Designer 076-161 67 89
    alexander.eriksson@bulldozer.se
  • Alexander Hansson

    Webbutvecklare 073-066 92 60
    alexander.hansson@bulldozer.se
Tynäsgatan 10, 652 16 Karlstad
info@bulldozer.se