Säg

I Karlstads inre hamn sitter 19 personer med helt olika kunskaper och bakgrunder. En härlig mix av personligheter som gemensamt gör varandra bättre. Hör av dig om du vill att vår samlade styrka skapar spännande, rolig och berörande kommunikation för dig.

    Karlstad

    Tynäsgatan 10,
    652 16 Karlstad

    +46 54 40 00 350

    kontaktperson

    Charlotta Stenson
    charlotta@bulldozer.se
    +46 54 40 00 358

    Falkenberg

    Kvarngatan 2,
    311 32 Falkenberg

    +46 34 64 50 410

    kontaktperson

    Charlotta Stenson
    charlotta@bulldozer.se
    +46 54 40 00 358

    Charlotta Stenson

    • VD & Account Manager
    • charlotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 358

    Janne Svensson

    • Account Manager
    • janne@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 361

    Johan Malmberg

    • Business Development Manager
    • johan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 362

    Anna Bergström

    • Project Manager
    • anna@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 354

    Ulrica Samuelsson

    • Account & Project Manager
    • ulrica@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 367

    Caroline Jörgensdotter

    • Project Manager
    • caroline@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 356

    Pontus Rolandsson

    • Motion Creator
    • pontus@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 366

    Catarina Szasz

    • Strategist & Senior Art Director
    • sassan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 357

    Lotta Harju

    • Art Director & Senior Final Art
    • lotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 363

    Andreas Österlund

    • Creator & Senior Art Director
    • andreas@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 352

    Nina Skogsberg

    • Strategist & Copywriter
    • nina@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 365

    Marcus Grahn

    • Strategist & Copywriter
    • marcus@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 364

    Benjamin Edman

    • Copywriter
    • benjamin@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 355

    Anette Reutmer Åhlén

    • Senior Final Art
    • anette@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 353

    Emma Nilsson

    • Motion Designer
    • emma@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 359

    Alexander Eriksson

    • Digital Designer
    • alexander@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 351

    Alexander Hansson

    • Digital Developer
    • alexander.hansson@bulldozer.se
    • +46 34 64 50 411

    Erik Tedfelt Lennström

    • Digital Developer
    • erik@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 360

    Olle Svensson

    • Software Engineer
    • olle.svensson@bulldozer.se
    • +46 34 64 50 412