Säg

I Karlstads äldsta byggnad sitter 15 personer med helt olika kunskaper och bakgrunder. En härlig mix av personligheter som gemensamt gör varandra bättre. Hör av dig om du vill att vår samlade styrka skapar spännande, rolig och berörande kommunikation för dig.

    Charlotta Stenson

    • VD/Projektledare
    • charlotta@bulldozer.se
    • 070-293 57 00

    Pontus Rolandsson

    • Projektledare/Regissör
    • pontus@bulldozer.se
    • 070-313 01 40

    Ulrica Samuelsson

    • Projektledare/Eventutvecklare
    • ulrica@bulldozer.se
    • 070-520 98 80

    Janne Svensson

    • Projektledare
    • janne@bulldozer.se
    • 076-785 27 06

    Anna Bergström

    • Produktionsledare
    • anna@bulldozer.se
    • 070-758 24 90

    Caroline Jörgensdotter

    • Produktionsledare
    • caroline@bulldozer.se
    • 073-024 50 84

    Catarina Szasz

    • Projektstrateg/Art Director
    • sassan@bulldozer.se
    • 076-830 60 60

    Lotta Harju

    • Art Director
    • lotta@bulldozer.se
    • 070-782 26 70

    Andreas Österlund

    • Art Director
    • andreas@bulldozer.se
    • 070-696 92 95

    Nina Skogsberg

    • Copywriter
    • nina@bulldozer.se
    • 070-281 57 42

    Marcus Grahn

    • Copywriter
    • marcus@bulldozer.se
    • 070-223 27 49

    Anette Reutmer Åhlén

    • Grafisk formgivare
    • anette@bulldozer.se
    • 070-522 77 06

    Alexander Eriksson

    • Digital designer
    • alexander@bulldozer.se
    • 076-161 67 89

    Alexander Hansson

    • Webbutvecklare
    • alexander.hansson@bulldozer.se
    • 073-066 92 60