Säg

Dina drömmar & Bulldozer

I Karlstads inre hamn sitter 14 personer med helt olika kunskaper och bakgrunder. Vi kallar oss fullservicebyrå, för att inte krångla till det. Det går snabbare än att försöka förklara dagens behov och vikten av samlad kunskap om både de rörliga, de sociala, de digitala och de mer traditionella kommunikationsvägarna. Som dessutom ofta ger bäst effekt i att samverka. Vi har bra koll på delar och helhet, du kan vara trygg i din investering. Hör av dig om du vill att vi ska hitta och förverkliga dina drömmar!

    Karlstad

    Tynäsgatan 10,
    652 16 Karlstad

    +46 54 40 00 350

    kontaktperson

    Charlotta Stenson
    charlotta@bulldozer.se
    +46 54 40 00 358

    Charlotta Stenson

    • VD
    • charlotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 358

    Johan Malmberg

    • Affärsutvecklare
    • johan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 362

    Janne Svensson

    • Kundansvarig projektledare
    • janne@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 361

    Eva Inde

    • Kundansvarig projektledare
    • eva@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 355

    Ulrica Samuelsson

    • Kundansvarig projektledare
    • ulrica@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 367

    Anna Bergström

    • Kundansvarig projektledare
    • anna@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 354

    Pontus Rolandsson

    • Kreatör
    • pontus@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 366

    Joel Fjällsby

    • Kundansvarig projektledare rörligt
    • joel@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 359

    Jennie Andersson

    • Copywriter
    • jennie@bulldozer.se

    Marcus Sjögren

    • Copywriter
    • marcus@bulldozer.se

    Nina Skogsberg

    • Copywriter
    • nina@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 365

    Catarina Szasz

    • Strateg och AD
    • sassan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 357

    Magnus Karlsson

    • Fotograf och AD
    • magnus@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 374

    Lotta Harju

    • AD och Formgivare
    • lotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 363

    Anette Reutmer Åhlén

    • Formgivare
    • anette@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 353

    Staffan Adolfsson

    • Digital utvecklare
    • staffan@bulldozer.se
    • +46 54-40 00 351