Säg

Dina drömmar & Bulldozer

I Karlstads inre hamn sitter 14 personer med helt olika kunskaper och bakgrunder. Vi kallar oss fullservicebyrå, för att inte krångla till det. Det går snabbare än att försöka förklara dagens behov och vikten av samlad kunskap om både de rörliga, de sociala, de digitala och de mer traditionella kommunikationsvägarna. Som dessutom ofta ger bäst effekt i att samverka. Vi har bra koll på delar och helhet, du kan vara trygg i din investering. Hör av dig om du vill att vi ska hitta och förverkliga dina drömmar!

    Karlstad

    Tynäsgatan 10,
    652 16 Karlstad

    +46 54 40 00 350

    kontaktperson

    Charlotta Stenson
    charlotta@bulldozer.se
    +46 54 40 00 358

    Charlotta Stenson

    • VD & Account Manager
    • charlotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 358

    Janne Svensson

    • Account Manager
    • janne@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 361

    Eva Inde

    • Account Manager
    • eva@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 355

    Johan Malmberg

    • Business Development Manager
    • johan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 362

    Ulrica Samuelsson

    • Account & Project Manager
    • ulrica@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 367

    Anna Bergström

    • Project Manager
    • anna@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 354

    Joel Fjällsby

    • Project Manager Motion
    • joel@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 359

    Pontus Rolandsson

    • Motion Creator
    • pontus@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 366

    Catarina Szasz

    • Strategist & Senior Art Director
    • sassan@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 357

    Nina Skogsberg

    • Strategist & Copywriter
    • nina@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 365

    Lotta Harju

    • Art Director & Senior Final Art
    • lotta@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 363

    Anette Reutmer Åhlén

    • Senior Final Art
    • anette@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 353

    Staffan Adolfsson

    • Digital Developer
    • staffan@bulldozer.se
    • +46 54-40 00 351

    Erik Tedfelt Lennström

    • Digital Developer
    • erik@bulldozer.se
    • +46 54 40 00 360